محل تبلیغات شما

سخنرانی دکتر انوشه

بیش از 15 ساعت سخنرانی تصویری بسیار بسیار مفید دکتر انوشه شاعر، متخصص روانشناسی و تیپولوژی (مشاور وزیر فرانسه) درباره ن و مردان و دختران و پسران، روابط و ارتباطات قبل و بعد از ازدواج، مسائل روانشناختی کودکان

در 5 دی وی دی و با کیفیت عالی

این مجموعه جذاب و دیدنی شامل:
تربیت فرزند
مسائل خانواده
روابط بین دختر و پسر
نکات ارزنده پیرامون ازدواج
و مواردی پیرامون روابط اجتماعی

شامل سخنرانیهای استاد در دانشگاه های زیر
1- دانشگاه یزد
2- دانشگاه اهواز
3- دانشگاه اصفهان
4- دانشگاه بروجرد

قابل پخش با رایانه و سایر پخش کننده های خانگی

توصیه جدی می کنم این سخنرانی را حتمآ بشنوید قصدم بازاریابی و سود از فروش این محصول نیست که ده ها و صدها عنوان فیلم و سی دی و دی وی دی در این فروشگاه موجود است که بسیار عامه پسند تر است چون اصولآ تماشا و شنیدن سخنرانی فرهیختگی و حوصله خاصی می خواهد و شاید مورد توجه هر سنی نباشد اما من روی این محصول فروشگاه تاکید می کنم و بیش از نفع مادی قصدم بصیرت بخشی جامعه است و در موارد کمی این تاکید در خرید را می کنم  که پدران و مادران، دختران و پسران، مجردها و متاهل ها حتمآ این سخنرانی را بشنوید.

بسیار بسیار به شناخت شما از همسرانتان، فرزندانتان کمک می کند، بسیار مفید است برای دختران و پسران مجرد که هم خود را بشناسند و هم جنس مخالف را، هم نقاط ضعفشان را بدانند و هم قوتشان را. که دختران بدانند چگونه فریب چرب زبانی پسران را نخورند و پسران بدانند چگونه از گزند عشوه های جنس لطیف در امان باشند. که دختران بدانند چگونه خود را آنچنان که در طبیعتشان است به رخ بکشند و جلب توجه کنند اما حد بدانند و در دام خودشان نیفتند. مردان بدانند چگونه عشقشان را ابدی کنند و از چشم همسرانشان نیفتند و ن بدانند چگونه مثل اوایل ازدواجشان عشقشان پرشور و پر حرارت بماند.این سخنرانی به مقایسه علمی و تفاوتها و شباهت و کششش ها و کنش های رفتاری و جسمی و جنسی زن و مرد و دختر و پسر می پردازد.

باز هم عرض و تاکید می کنم پدرها و مادرها حتمآ این سخنرانی را ببینید تا در تنظیم و تحلیل روابط با همسرتان آگاهانه عمل کنید، تا فرزندانتان را بهتر بشناسید.

دخترها و پسرها حتمآ این سخنرانی را ببینید تا بهتر و بیشتر با مسایل مربوط به ازدواج، انتخاب همسر، روابط پیش از ازدواج و کلآ خود و جنس مخالفتان بهتر و بیشتر اشنا شوید

دکتر انوشه حقیقتآ از همه فنون سخنوری استفاده می کند و بیخود نیست که این متخصص تیپولوژی حتی مشاور وزیر فرانسه هم بوده و کوله باری از علم و تجربه از 89 دانشگاه کشور و خارج از کشور از لبنان تا فرانسه دارد. دکتر از طنز در گفتار و حرکات دست و تغییر تن صدا و علم و شعر و ایمان در سخنوری اش استفاده می کند و یک مطلب کاملآ علمی که می توانست خسته کننده باشد را به جلسه و بحثی تبدیل می کند که پس از 3 ساعت وقتی مجری می گوید وقت تمام است دانشجویان هوو می کنند و مایل به ادامه سخنرانی اند.

چند نمونه عرض می کنم شاید اگر ده ها در مورد پوشش یا اخلاقیات حرف بزنند تاثیر چندانی بر مخاطب تیپ عام جامعه نداشته باشد و برعکس اگر صدها لائیک هم در مزیت بی اخلاقی حرف بزنند تاثیری بر مخاطب نگذارند اما دکتر انوشه چنان زیبا و مصداقی مسائل را بیان می کنند که کاملآ مورد پذیرش قرار می گیرد.

قسمتهایی از سخنرانی: دختر خانمی پیشم آمد گفت دکتر می خوام از ایران برم اینجا همه مگس ها دنبالمند، هر جا می رم شماره تلفن می دن، موبایل، ایمیل. این مگسها آسایش برام نذاشتن. به او گفتم عزیز دلم حتمآ بوی زباله می دی که مگسها می یان دنبالت، شما سعی کن بوی گل بدی تا پروانه ها بیان دورو برت.

ببینین بچه ها در متعارف طبیعت وجود داره که پسر علی القاعده باید به خواستگاری دختر بره اما گاهی پیش می یاد یه دختری به پسری علاقمند می شه، آیا این گناه کرده؟جنایت کرده؟مثل اون نامردی که تو فلان داشگاه دختر پاک و معصوم جامعه ما بعد از 2 سال علاقه یک شب زنگ می زنه به این پسر و محترمانه موضوع علاقه خودش رو مطرح می کنه. پسره هم گفته باید فکر کنم بعد این آشغال نامرد هنوز گوشی رو زمین نذاشته ( حرکات دکتر در این لحظلات واقعآ دیدنی است) به دوستاش : بچه ها بگین چه خبرههههه و از سیر تا پیاز مطلب رو می گه. مثل بمب این خبر پیچید و به شش روز نرسید این دختر خود کشی کرد. خدا گواهه اگر مسئولین به من اجازه می دادن نامه این دختر رو قرائت می کردم سنگ آب می شد. بابا نکنین این نامردیا رو اگه دختری بهتون علاقه پیدا می کنه ایندقر تو شخصیت شما انسانیت می بینه که اینو به شما می گه اینقدر مرد باشین که اینو تو پکیج وجودتون اگر هم نمی خوایدش نگه دارید.

خرید پستی

آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟
آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟
این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منشتر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت.

محور سخنرانی های دکتر انوشه در این کلیپ ها ازدواج و روابط بین دختران و پسران بود و شاید همین امر موجب معروف شدن ایشان شد، البته نباید بخش های سراسر از خنده در سخنرانی های ایشان را نادیده گرفت.

این محصول مجموعه ی كاملی از سخنرانی های دکتر انوشه (روان شناس) در موضوعات وضعیت فیزیولوژیکی و روان شناختی فرزندان، روابط زن و مرد، روابط دختر و پسر می باشد که مکان این سخنرانی ها در دانشگاه های یزد، تهران و کاشان می باشدکه در قالب یک عدد سی دی به صورت صوتی عرضه شده است. این محصول قابل اجرا در کامپیوتر، موبایل و دستگاه های خانگی می باشد. به همراه اتوران زیبا كه استفاده از سی دی را راحتتر می كند.

ما این محصول رابه شما پیشنهاد می کنیم. از برخی صحبت های دکتر انوشه در این سخنرانی می توان به تفاوت دختر و پسر نسبت به یکدیگر، نکاتی پیرامون خردسالان، حوزه های فشارهای عصبی، معنی دوست داشتن،ماجرای عاشق شدن پسر 10 ساله به یک دختر 20 ساله، تربیت فرزندان، انتظار دختران، روابط بین جنس مخالف، مشکلات بعد از ازدواج و. اشاره نمود.

این محصول بی نظیر و پرفروش را از دست ندهید
اگر می خواهید در زندگی موفق باشد
اگر می خواهید خانواده خوب و پر نشاطی داشته باشید
اگر می خواهید با فرزندان خود رابطه خوبی برقرار كنید
اگر می خواهید جنس مخالف خود را بهتر بشناسید
اگر می خواهید تفاوتهای زن ومرد را بدانید
اگر می خواهید جزییات روابط دختر و پسر را بدانید
اگر می خواهید با جنس مخالف خود رابطه سالمی برقرار كنید
این محصول حتما كمكتان می كند

خرید پستی

خرید مستند دیدنی چگونه ساخته میشود؟ How It's Made

دانلود فیلم و سریال

دانلود جدیدترین سریال های شبکه نمایش خانگی

های ,سخنرانی ,ها ,دختر ,روابط ,هم ,می خواهید ,این سخنرانی ,این محصول ,دکتر انوشه ,دختر و ,دختران بدانند چگونه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تاریخ ایران topturkconfai فال حافظ {{ تعبیر و دیدگاهی جدید }} پایگاه مقاومت شهید کاویانی سوخته سرا کامپیوتریا Richard's life عاشقان ظهور نزدیك است گرمایش عشق اطلاعات,زندگی نامه بزرگان علم رباتیک